Akademickie Mistrzostwa Polski w Futsalu Kobiet ⚽️ 25-28.02.2021
Akademickie Mistrzostwa Polski w Futsalu kobiet
Turniej Finałowy
Poznań 25-28.02.2021
Fotorelacja dostępna na stornie AMP w Futsalu Kobiet - finał
GRUPA A
1. Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
2. Uniwersytet Szczeciński
3. Politechnika Opolska
4. Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
GRUPA B
1. Uniwersytet Gdański
2. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
3. Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
4. Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach
GRUPA C
1. Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
2. Uniwersytet Łódzki
3. Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu
4. Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy
GRUPA D
1. Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
2. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie
3. Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
4. Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
Harmonogram gier
Piątek 26.02.2021 - Hala UAM ul Zagajnikowa
9.00 | Nr 1 | UAM Poznań - WSG Bydgoszcz | 6:2 (2:2) |
10.00 | Nr 3 | UG Gdańsk - UJK Kielce | 5:0 (3:0) |
11.00 | Nr 5 | UŁ Łódź – AWF Poznań | 13:2 (7:0) |
12.00 | Nr 7 | UWM Olsztyn – AWF Kraków | 0:4 (0:3) |
13.00 | Nr 9 | WSG Bydgoszcz - AWF Poznań | 9:1 (4:0) |
14.00 | Nr 11 | UJK Kielce – AWF Kraków | 0:8 (0:2) |
15.00 | Nr 13 | UAM Poznań – UŁ Łódź | 4:2 (2:1) |
16.00 | Nr 15 | UG Gdańsk – UWM Olsztyn | 1:3 (1:2) |
Piątek 26.02.2021 - Hala UP ul. Dojazd
9.00 | Nr 2 | UEK Kraków – AWF Katowice | 9:1 (5:1) |
10.00 | Nr 4 | UJ Kraków – UKW Bydgoszcz | 10:2 (6:0) |
11.00 | Nr 6 | USz Szczecin- PO Opole | 2:3 (2:2) |
12.00 | Nr 8 | PWSZ Tarnów - UMCS Lublin | 1:0 (0:0) |
13.00 | Nr 10 | AWF Katowice - PO Opole | 0:8 (0:4) |
14.00 | Nr 12 | UKW Bydgoszcz – UMCS Lublin | 1:8 (1:4) |
15.00 | Nr 14 | UEK Kraków – USz Szczecin | 4:2 (1:1) |
16.00 | Nr 16 | UJ Kraków - PWSZ Tarnów | 1:0 (0:0) |
Sobota 27.02.2021 - Hala UAM ul Zagajnikowa
10.00 | Nr 17 | UWM Olsztyn – UJK Kielce | 6:3 (3:2) |
11.00 | Nr 19 | UŁ Łódź – WSG Bydgoszcz | 5:8 (1:1) |
12.00 | Nr 21 | AWF Kraków – UG Gdańsk | 2:2 (0:1) |
13.00 | Nr 23 | AWF Poznań – UAM Poznań | 0:6 (0:4) |
15.00 | Nr 25 | UG Gdańsk – UŁ Łódź | 3:0 (1:0) |
18.00 | AWF Poznań - AWF Katowice | 4:5 (1:1) |
ĆWIERĆFINAŁY
16.00 | Nr 27 | UAM Poznań – UWM Olsztyn | 2:0 (0:0) |
17.00 | Nr 29 | AWF Kraków – WSG Bydgoszcz | 2:1 (2:1) |
Sobota 27.02.2021 - Hala UP ul. Dojazd
10.00 | Nr 18 | USz Szczecin – AWF Katowice | 6:1 (2:0) |
11.00 | Nr 20 | PWSZ Tarnów – UKW Bydgoszcz | 11:3 (5:1) |
12.00 | Nr 22 | PO Opole – UEK Kraków | 1:2 (0:2) |
13.00 | Nr 24 | UMCS Lublin – UJ Kraków | 0:0 (0:0) |
15.00 | Nr 26 | USz Szczecin – UMCS Lublin | 0:2 (0:0) |
18.00 | Ewentualny mecze w typach |
ĆWIERĆFINAŁY
16.00 | Nr 28 | UEK Kraków – PWSZ Tarnów | 4:1 (2:0) |
17.00 | Nr 30 | UJ Kraków - PO Opole | 6:0 (5:0) |
Niedziela 28.02.2020 - Hala UP ul. Dojazd
9.00 | Nr 31 | UWM Olsztyn - PWSZ Tarnów | 3:5 (2:3) |
10.00 | Nr 32 | PO Opole - WSG Bydgoszcz | 2:5 (2:5) |
Mecz o XI miejsce
11.00 | Nr 33 | UŁ Łódź - USz Szczecin | 3:4 (1:1) |
Mecz o VII miejsce
12.00 | Nr 34 | UWM Olsztyn - PO Opole | 1:5 (1:1) |
Mecz o V miejsce
13.00 | Nr 35 | PWSZ Tarnów - WSG Bydgoszcz | 2:2 (2:1) (k. 1:2) |
Niedziela 28.02.2020 - Hala UAM ul Zagajnikowa
PÓŁFINAŁY
10.00 | Nr 36 | UEK Kraków - UAM Poznań | 1:1 (0:1) (k. 4:3) |
11.00 | Nr 37 | UJ Kraków - AWF Kraków | 3:1 (0:0) |
Mecz o IX miejsce
13.00 | Nr 38 | UG Gdańsk - UMCS Lublin | 0:0 (0:0) (k. 3:4) |
Mecz o III miejsce
14.00 | Nr 39 | UAM Poznań - AWF Kraków | 0:2 (0:2) |
FINAŁ
15.00 | Nr 40 | UEK Kraków - UJ Kraków | 1:2 (1:1) |
WYNIKI PO ELIMINACJACH
Grupa „A”
UEK Kraków |
USz Szczecin |
PO Opole |
AWF Katowice |
Punkty | Bramki | Miejsce | |
UEK Kraków |
⚽️ | 4:2 (1:1) | 2:1 (2:0) | 9:1 (5:1) |
9 |
15:4 | I |
USz Szczecin |
2:4 (1:1) | ⚽️ | 2:3 (2:2) | 6:1 (2:0) | 3 | 10:8 | III |
PO Opole |
1:2 (0:2) | 3:2 (2:2) | ⚽️ | 8:0 (4:0) | 6 | 12:4 | II |
AWF Katowice |
1:9 (1:5) | 1:6 (0:2) | 0:8 (0:4) | ⚽️ | 0 | 2:23 | IV |
Grupa „B”
UG Gdańsk |
UWM Olsztyn |
AWF Kraków |
UJK Kielce |
Punkty | Bramki | Miejsce | |
UG Gdańsk |
⚽️ | 1:3 (1:2) | 2:2 (1:0) | 5:0 (3:0) | 4 | 8:5 | III |
UWM Olsztyn |
3:1 (2:1) | ⚽️ | 0:4 (0:3) | 6:3 (3:2) | 6 | 9:8 | II |
AWF Kraków |
2:2 (0:1) | 4:0 (3:0) | ⚽️ | 8:0 (2:0) | 7 | 14:2 | I |
UJK Kielce |
0:5 (0:3) | 3:6 (2:3) | 0:8 (0:2) | ⚽️ | 0 | 3:19 | IV |
Grupa „C”
UAM Poznań |
UŁ Łódź |
AWF Poznań |
WSG Bydgoszcz |
Punkty | Bramki | Miejsce | |
UAM Poznań |
⚽️ | 4:2 (2:1) | 6:0 (4:0) | 6:2 (2:2) | 9 | 16:4 | I |
UŁ Łódź |
2:4 (1:2) | ⚽️ | 13:2 (7:0) | 5:8 (1:1) | 3 | 20:14 | III |
AWF Poznań |
0:6 (0:4) | 2:13 (0:7) | ⚽️ | 1:9(0:4) | 0 | 3:27 | IV |
WSG Bydgoszcz |
2:6 (2:2) | 8:5 (1:1) | 9:1(4:0) | ⚽️ | 6 | 19:12 | II |
Grupa „D”
UJ Kraków |
PWSZ Tarnów |
UMCS Lublin |
UKW Bydgoszcz |
Punkty | Bramki | Miejsce | |
UJ Kraków |
⚽️ | 1:0 (0:0) | 0:0 (0:0) | 10:2 (6:0) | 7 | 11:2 | I |
PWSZ Tarnów |
0:1 (0:0) | ⚽️ | 1:0 (0:0) | 11:3 (5:1) | 6 | 12:4 | II |
UMCS Lublin |
0:0 (0:0) | 0:1 (0:0) | ⚽️ | 8:1 (4:1) | 4 | 8:2 | III |
UKW Bydgoszcz |
2:10 (0:6) | 3:11 (1:5) | 1:8 (1:4) | ⚽️ |
0 |
6:26 | IV |
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1. Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
2. Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
3. Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
4. Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
5. Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy
6. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie
7. Politechnika Opolska
8. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
9. Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
10. Uniwersytet Gdański
11. Uniwersytet Szczeciński
12. Uniwersytet Łódzki
13-14. Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu
13-14. Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
13-14. Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach
13-14. Uniwersytet im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
MVP turnieju - Patrycja Sutkowska (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu)
Najlepsza bramkarka - Denisa Mochnacka (Uniwersytet Jagielloński w Krakowie)
Królowa strzelczyń - Aleksandra Sudyk (Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy)